MT230DW03 V.1

| πίνακας Μοντέλο | MT230DW03 V.1 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1920×1080 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| MT230DW03 V.1 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 509.184×286.416 mm |
| Περίγραμμα | 533.2×312 mm |
| Επιφάνεια | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 11S4P WLED Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1.
Τα CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 ή άλλων LCD CHIMEI INNOLUX, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "MT230DW03 V.1"
- CHIMEI INNOLUX MT230DW03 V.1
- Φύλλο δεδομένων MT230DW03 V.1
- Εικόνα MT230DW03 V.1
- Τιμή MT230DW03 V.1
- Διανομέας MT230DW03 V.1

